איך להתאים את הדגם של גדרות אלומיניום לנכס?

אחד הדברים החשובים ביותר לכל אחד מאתנו הוא הביטחון שלנו. לכן יותר ויותר אנשים מתקינים אמצעי בטיחות סביב ביתם או מקום עבודתם. אנחנו רואים יותר ויותר מצלמות אבטחה שמשדרות לנו לניידים תמונות מצב עדכניות, מתקינים גדרות אלומיניום שמספקות לנו תחושת ביטחון ופרטיות ועוד אמצעים רבים אחרים שמעניקים לנו את רמת הביטחון שאנחנו צריכים כדי להרגיש טוב ובטוח. 

כשבוחרים אמצעי מיגון צריך לבדות את הצורך שלכם אל מול המוצר. למשל אם אתם מתעניינים בהתקנת גדר אלומיניום לביתכם אתם רוצים גדר שתספק לכם חזית מעוצבת ומתאימה לעיצוב הבית שלכם וגם שתספק לכם את רמת הפרטיות הרצויה לכם. לא כל אחד אוהב לראות את העוברים ושבים ברחוב ואלו יבחרו בדגמי גדר אלומיניום אטומה יותר שהמרווחים בין היחידות מצומצמים. אילו אלו שרוצים ליצור מראה חופשי יותר ומאוורר יותר יבחרו בגדרות מדגמים מרחפים יותר שבהם המרווחים גדולים יותר. החשוב ביותר הוא להתאים את הצורך שלכם והרצון שלכם לגדר אותה אתם מזמינים. 

דגמים שונים – מראה שונה

בחירת דגם לגדר אלומיניום תשנה את החזית של הנכס עליו היא מותקנת. ישנם מקומות שהגדר מעניקה אטימות מוחלטת וכך יוצרת מראה מבוצר ושמרני. ישנם דגמים צפים בהם יחידות האלומיניום מותקנות במרווחים אחת מהשנייה כך שנוצר מראה קליל יותר ועדין יותר. חשוב לפני שמזמינים גדר אלומיניום לחפש באינטרנט או ברחובות בהם אתם מסתובבים ולבחון אם אתם מתחברים לעיצוב הגדר או שהיא פחות מתאימה לכם. כך תוכלו לדעת מה אתם בדיוק רוצים שיותקן אצלכם. בנוסף, ישנן חברות המספקות הדמיות לפני הרכישה. אם תזמינו מחברה כזו תוכלו לקבל גם הדמיה שתמחיש לכם את הגדר בנכס המדובר. 

התקנת גדר אלומיניום

להבדיל מגדרות מחומרים שונים, התקנת גדרות אלומיניום מתבצעת במהירות רבה. היחידות מגיעות צבועות לשטח, והתקנתן מהירה להפליא, כך שביום בו תואמה לכם התקנה של הגדרות אתם בסופו של היום תוכלו ליהנות מנכס מוגן ופרטי יותר. במקרים של שדות, מטעים, מבנים מסחריים גדולים וכד' ההתקנה יכולה להתמשך יותר היות ומדובר במרחבים גדולים הרבה יותר מבית פרטי, אך לבית פרטי למשל ההתקנה היא מהירה ביותר ותוך כמה שעות בלבד תיהנו מגדר אלומיניום בחצר.