תנועה עם מוגבלות בתנועה: הליכון מתקפל ופתרונות נוספים

הקידמה היא גם תנועה וגם התפתחות, וממש כמו שאנחנו רוצים לנוע קדימה בחופשיות, כך גם אלו מאיתנו הסובלים מקשיים בתנועה גם הם רוצים להתפתח ולנוע, ולהסיר מוגבלויות עד כמה שרק אפשר. ציוד מקצועי וייעודי כגון הליכון מתקפל הוא דוגמה מעולה לפתרונות המודרניים שהביאה הקידמה לפתח דלתנו, פתרונות שמאפשרים לנו להציע לאותם אנשים את האפשרות לחיים טובים יותר.

אם אתם שוקלים לרכוש הליכון או כל ציוד אחר, או פשוט חושבים כיצד ניתן לשפר עוד את חייהם של האהובים עליכם הסובלים ממוגבלויות תנועתיות שונות, אתם קוראים את המאמר הנכון!

פתרונות מתקדמים לתנועה המוגבלת

כמות הטכנולוגיה המתחבאת מאחורי מוצרים פשוטים לכאורה, לעיתים פטנטים שנמצאים בשוק כבר עשר, עשרים ואפילו מאה שנה, היא כיום עצומה. לכסא הגלגלים של פעם ולכסא הגלגלים של היום יש במשותף רק דברים מעטים, פרט לזה שהם חולקים שם. מהחומרים המתקדמים מהם הכסא מיוצר (חומרים עמידים וחזקים, אך קלים במשקל), דרך אופי הגלגלים ודרך בנייתם, ועד המבנה הארגונומי המושלם, כל אלו מייצרים כיום משהו מתקדם במיוחד שמאפשר לכם ליהנות מכסא גלגלים ברמה שעד לפני זמן מה פשוט לא הייתה זמינה לנו.

לא רק כיסאות גלגלים, גם ההליכונים, המושבים, ואפילו פתרונות הרמה שונים הלכו והתקדמו בעזרת טכנולוגיה שמאפשרת שימוש נוח ואפקטיבי הרבה יותר, וכמובן – בטיחותי יותר מפעם. הליכון מתקפל הוא עוד דוגמה לפתרון כזה, הלכה למעשה, הליכון שמאפשר לכם אחסון ותנועה, ברכב ובמרחב, כדי להגיע ממקום למקום בצורה בטוחה, גם עם מגבלת תנועה.

ריהוט רפואי

לא רק אמצעים "קטנים" כמו כסא הגלגלים וההליכון, שמאפשרים לנו תנועה אומנם, אבל לא תמיד מתאימים לשימוש בסביבה הביתית. הטכנולוגיה המודרנית הגיעה גם לתוך הבית, עם ריהוט רפואי מתקדם.

מיטה סיעודית היא כבר לא משהו נדיר, וכיום תוכלו גם אתם לרכוש מיטה סיעודית מקצועית במחיר זמין ונוח, ולקבל מענה לאדם סיעודי אפילו בביתכם. מיטה סיעודית חשמלית הכוללת שלדה חזקה ומנוע אמין ושקט, עם טרפז חזק לעזרה בקימה מהמיטה, ושליטה מלאה בזוויות המיטה בעזרת שלט רחוק קל לשימוש.