כיורים מעוצבים בעבודת יד – להכניס אופי לעיצוב הבית

כל מי שעבר שיפוץ בית או בניית בית יודע שהתהליך ארוך ומורכב. מרבית השלבים שאיתם אנחנו נאלצים להתמודד הם אמוציונליים, שעלי משמעות כספית גדולה ובירוקרטיה ארוכה ומעייפת. רק כשאנחנו מגיעים לשלב בחירת האלמנטים העיצוביים של הבית אנחנו נושמים יותר לרווחה ומתחילים ליהנות. בחירת ריצוף לבית, כלים סניטריים כמו כיורים מעוצבים וברזים מתאימים ועד בחירת גופי התאורה כל אלו הם השלב המהנה בכל תהליך השיפוץ והבנייה.

בחירת האלמנטים העיצוביים שביתנו יביא את הבית שלנו להיות מותאם לאופי שלנו לקו העיצוב שאנחנו בוחרים. את העיצוב ניתן להתאים לכל סגנון לפי בחירתכם, התייעצות עם אדריכל/ית או מעצב/ת פנים יכולים להקל עליכם את הבחירה ולעיתים גם "להציל" אתכם מטעויות שתתחרטו עליהן בהמשך. כשאתם מגיעים לשלב בחירות האלמנטים העיצוביים כמו כיורים מעוצבים, ברזים, גופי תאורה, וילונות, ריהוט, שטיחים ועוד מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע שיוכל לכוון את בחירותיכם לפי התקציב ולפי הטעם שלכם כדי ליצור מראה משתלב וזורם.

עיצוב קלאסי עם נגיעות ייחודיות

ישנם רבים המתחברים למראה הקלאסי, עיצוב מינימליסטי כשגווני הלבן, שחור ומגוון קשת האפורים ביניהם מחטיב את המראה הכללי של הבית. אך יחד עם זאת הם רוצים ליצור חלל מיוחד בבית שיהיה בעל אופי שונה שתהיה לו אמרה ייחודית. אפשר לשלב עיצובים מטריפים של ממש בחללים מסוימים בבית וליצור ייחודיות.

הקצאת חלל אחד מתוך כל הבית שיציג את הצד האחר של האופי שלכם בבית יכול להיות דרך ייחודית משעשת. למשל אם אנחנו נתמקד בשירותי האורחים של הבית, אלו שיגיעו לביתנו יראו תחילה את העיצוב הקפדני והקלאסי בביתכם אך כשיכנסו לשירותי האורחים בביתכם הם יראו עיצוב בסגנון מקרואי למשל זה ייתן להם זווית נוספת ומרשימה לחלל נבחר בבית. השתמשו באריחי ריצוף מצוירים וחיפוי הקירות בסגנון המתאים, השתמשו בכיורים מעוצבים וברז לכיור שמשלים תא המראה וכך תעניקו לשירותי האורחים שלכם אופי חדש וצבעוני מבלי לפגוע בקו המנחה של הבית כולו.

מעצבים רבים משתמשים בשיטה הזאת כאשר רוצים להכניס צבע וסגנון ייחודי במלי להפוך את העיצוב של כל הבית לצעקני ומקושקש. לא לכולם מתאים העיצוב הצבעוני הזועק, ישנם שיבחרו להפוך את החלל למקום בעל הומור כמו תמונות קומיקס מצוירות התלויות על קירות החדר. אם נשאר לרגע בחדרים הרטובים תוכלו לשלב את הסגנון באריחים מצוירים באלמנטים של הקומיקס ואפילו להשתמש בכיורים מעוצבים שמתאימים לחלל.