קוויק סטפ – הפרקטים המושלמים

התקנת פרקטים בדירות, בתים ומשרדים הייתה לעניין קבוע בשנים האחרונות. באולמות התצוגה אפשר לראות היצע נרחב של דגמים בשלל גוונים וטקסטורות. מעצבי פנים רבים ממליצים ללקוחותיהם להתקין פרקטים בבתים ובמשרדים לאור היתרונות הרבים שלהם.

בכמה רמות מעל כולם עומד פרקט הקוויק סטפ הבלגי שהוא הפרקט האיכותי ביותר הקיים המיובא לישראל.

פרקטים קוויק סטפ

סוג הפרקטים שכבשו בסערה את השוק הישראלי הם פרקטים קוויק סטפ המיוצרים בכמה וורסיות, עץ טבעי, למינציה, למינציה עמיד במים.

המפעל המתקדם הממוקם בבלגיה פועל בשיטות ייצור חדשניות באמצעות מכונות ייצור יוצאות דופן ולכן מוביל בייצור לוחות ייחודיים ואיכותיים בעלי טקסטורה מיוחדות, מגוון עצום של צבעים ודגמים בולטים.

החברה מייצרת שלושה סוגים של פרקטים:

  • פרקט למינציה שהוא פרקט סינתטי המורכב מכמה שכבות שעליהם מודבקת שכבה עליונה הכוללת מדבקה שהיא הדוגמה. זהו סוג הפרקט הנמכר ביותר לאור השפע הגדול של הדגמים ומחירו שהוא נמוך יותר מפרקט עץ טבעי.
  • פרקט טבעי המיוצר מחלקי עץ טבעיים של עצי אלון, אורן, עץ גומי – איוואה ועצים נוספים. העץ הטבעי משדר את יופיו של הטבע ומעביר אותו הביתה. הלקוחות נהנים להביט ביופיין של הטבעות המקיפות את הגזעים המופיעות על הלוחות. את הפרקטים מהעץ הטבעי אפשר לקנות במבחר גדול מאד של אפשרויות בכל ספקטרום הצבעים הקיימים.
  • פרקט למינציה עמיד במים, זהו סוג חדש של פרקט שמיוצר באופן ייעודי למיקומים בבית שיש בהם מעת לעת מעט מים או לחות כמו מטבחים וחדרי אמבטיה. במהלך הייצור מצפים את שיפועי הפרקט בחומר הידרוסיל שהוא חומר דוחה מים וכך לא חודרים בפועל מים לתוך הפרקט. הפרקטים מסוג זה מעוצבים בטקסטורות יוצאות דופן ובגוונים מעניינים כך שהם מתאימים מאד לצבעם של ארונות המטבח או לחילופין לצבעם של הארונות בחדר האמבטיה. הימצאות הפרקטים בחדרים הללו מוסיפה ממד חדש של יופי לבית כולו.

בחירת פרקטים 

מי שרוכש פרקטים לדירה חדשה, מודע לעובדה שלא בכל יום רוכשים פרקטים ולכן המגמה היא לקנות את הפרקטים הטובים ביותר הקיימים בשוק. אין ספק שקוויק סטפ קיבלה תואר זה לאור המומחיות הרבה בייצור פרקטים בטיב מעולה.

קיימים שפע של דגמים יפהפיים ואף על פי שקשה מאד לבחור את הפרקטים המתאימים ביותר לריהוט, מצליחים בדרך כלל הלקוחות למצוא את הדגם המתאים ביותר. 

התקנת פרקטים 

מפעל הפרקטים יצר מהפכה באופן התקנת הפרקטים. בכל לוח יש שוליים רחבים משני צידיו והשיטה היא להתאים את השוליים זה לזה וללחוץ עד הישמע הקליק. ברגע שהשוליים צמודים הם לא יכולים להיפרד ולכן ממשיכים בהתקנה וכך עד השלמת החיפוי של כל המשטח. מדובר בשיטה זריזה וקלה מאד לביצוע ולכן זמן ההתקנה הוא מהיר יותר מסוגים אחרים של פרקטים.