חלונות עץ מעוצבים במחירים מפתיעים

בחירת חלון לבית אינה משימה קלה, יש לבחור את החלונות לבית העמידים והיעילים ביותר בהתאם לתקציבכם. בנוסף, בעת בחירת החלון חישבו על מידת ההצללה הנחוצה בחדרים, מידות החלון האופטימליות ואופן פתיחה אשר יאפשר נוחות שימוש מקסימלית בהתאם לתנאי מזג האוויר, כיווני הרוח והשמש. משום שכל הגורמים הללו מכוונים אותנו למצוא את החלון המושלם עבורנו ועבור החדר. הגורמים האלו באים לידי ביטוי בסוג הפרופיל שנבחר לחלון, אם נרצה מראה עדין, שלא גונב את ההצגה, נבחר מסגרת בלגית ואם נרצה חלון חזק ועמיד שמקנה לבית מראה טבעי נבחר מסגרת עץ. בנוסף, זכוכית החלון חשובות גם הן, קיים מגוון רחב של  סוגי זכוכיות, ביניהם גם כאלו ששומרות על בידוד ובטיחות ברמה הגבוהה ביותר.

חלונות עץ מלא במגוון רחב של צבעיםAndersen

חלונות אנדרסן מציעים מגוון רחב של חלונות עץ, המתאימים לכל תקציב, חלונות העץ שלנו עשויים מעץ מלא, מדובר כמובן בעץ חזק ועמיד במיוחד עם מראה ייחודי ואקסקלוסיבי. חלונות העץ של חברת אנדרסן מבודדים הן מבחינה טרמית והן מבחינה אקוסטית והינם עמידים לאורך זמן מפני נזקי מזג האוויר השונים.

אצלינו תמצאו מגוון נרחב וחסר תקדים של צבעים וזני עץ שונים כמו גם סוגי חלונות וסוגי פתיחה שונים כמו חלונות קיפ, חלונות גיליוטינה, חלונות, אלומיניום, חלונות בלגיים ועוד.

מדוע להשקיע בחלון לבית

אחת ההחלטות המרכזיות עליהן יש לתת את הדעת בבואנו שיפוץ ועיצוב הבית, היא בחירת החלונות. את החלונות ניתן לראות מבפנים הבית ומחוצה לו. ולכן קיימת חשיבות רבה שהחלונות יתאימו לעיצוב הפנימי של הבית, כמו גם לעיצוב החיצוני – תוך שמירה על אסתטיות. 

בבחירת חלון לבית חשוב לקחת בחשבון כי סוגי החלונות משתנים בין החדרים, חדר אשר נמצא עם כיוון הרוח אינו יכול להיות עם אותה השלדה של חדר אשר נמצא בכוון הנגדי לכיוון הרוח משום שלשלדות תפקידים שונים.

אם גם אתם מחפשים חלונות לבית ודלתות כניסה מעוצבות שיהוו אלמנט עיצובי בפני עצמו, הגעתם למקום הנכון. חברת Andersen היא הוותיקה, הגדולה והמובילה בעולם לייצור והתקנה של חלונות מעוצבים ודלתות חוץ איכותיות. לפרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240 או לבקר באתר האינטרנט שלנו בכתובת: https://andersenwindows.co.il/.