כל החידושים לעיצוב הבית

כשמדברים על עיצוב הבית אנחנו בעצם מדברים על איך נגרום לאנשים הבאים אלינו הביתה להכיר אותנו מבלי שנצטרך להכביר במילים. לעיצוב הבית ישנה חשיבות עצומה ביותר לשקט הנפשי של כל אחד ואחד מאיתנו, אם נעצב את הבית נכון, נרוויח שקט בעין וכך גם נרוויח שקט בנשמה. נראות הבית מבחוץ היא אחד הדברים היותר חשובים, זה הדבר הראשון שיקפוץ לעיניו של האורחים שלכם ולכן חשוב שהכניסה תהיה מסודרת ונקייה, אין צורך לעשות שיפוץ לכניסה אך מינימום ניקיון וקצת גיזום לשיחים בכניסה יעשו את העבודה, כמו כן כדאי להוסיף איזה שטיחון כניסה חדש, ואיזה אקססוריז כניסה נחמד בנוסף. לאחר סידור הכניסה הגיע העת לסידור פנים הבית, אז לאחר שתיקנתם את הדלתות הרופפות, החלפתם את הבלטות הסדוקות והחלפתם רשתות קרועות ותריסים, כנראה אתם בשלים לשלב הבא שהוא צביעת הבית, רצוי בצבעים ניטרליים שיהיו יפים בעיני כל אחד ולא יהיו בולטים מידי, לבן-חום-אפור, אלה גוונים המדברים אל רוב האנשים.

המטבח

מאז ומתמיד הדברים הכי חשובים, השיחות הכי עסיסיות, הרעיונות הכי טובים, נולדו במטבח הבית. סביב הסירים והריחות צמחו משפחות וחברויות והמטבח מעולם לא היה עוד סתם חדר בבית. מאז ומתמיד וגם כיום בכל בית שנבנה או משופץ המטבח הוא לב ליבו של הבית. יש חשיבות רבה לגודל המטבח, העיצוב והחומרים. במקרה של מטבח, שטח איחסון זה שם המשחק, לא להעמיס יותר מידי, מכיוון שיהיה נחוץ לכם מקום לשם הכנת תבשילים ומאכלים. לכן כדאי לעשות שימוש במתלים לכל הסירים והמחבתות ולהשאיר את המגירות פנויות לכלים שבירים שפחות מומלץ לתלות אותם.

עוד חידושים

קירות זכוכית משולבים במסכי טלוויזיה, כך שעם הדלקת הטלוויזיה מוקרנת תמונה לזכוכית; שעונים לחללי הבית העשויים מבטון, שעם ועור; ספריה שמשלבת טכנולוגיה של חיתוכי לייזר; ארונות בשילוב זכוכיות שקופות; שולחנות אוכל המכפילים את גודלם בהקשת כפתור, כל אלה חידושים שניתן לעשות בהם שימוש, הבית הישראלי ממש כמו החברה הישראלית – מאופיין בשלל רבדים, צבעים וטקסטורות. לא עוד בית לבן, אלא סימביוזה המחברת יחדיו מספר רב של סגנונות, צבעים ומרקמים היוצרים את הבית ומקנים לו אוירה וחמימות. האמבטייה והשירותים מכיוון שהם החדרים הדורשים את מירב הסידור והניקיון והכי חשוב לנקות ולדאוג שהריחות יהיו נעימים ולא חזקים מידי, המראות, כן מראות, כדאי שתהיינה יותר מאחת ואם יש יותר מאחת עדיף שתהיינה שלוש מראות ותסודרנה בצורה דקורטיבית כלשהי, למשל שלוש מראות עגולות באלכסון, יתנו מראה מעוצב. כמו כן, לנקות עם אקונומיקה זה חשוב ואף רצוי מכיוון שזה יתן מראה נוצץ לקרמיקה, אסלה ולכיור, אך לא כדאי להפריז, שלא ישרוף לכם בעיניים. שטיחון אמבטייה נחמד גם יוסיף לטרנד העיצובי, איזה שרפרף נחמד ומגבות קטנות מקופלות יוסיפו נופך עיצובי גם כן. אז עכשיו לאחר שקראתם פה את כל הטיפים תוכלו לחפש דירות למכירה בטירת הכרמל וליישם בהן את כל מה שלמדתם פה.