עיצוב חדר האמבטיה

אחד החדרים החשובים ביותר בחלל הבית שלנו הוא האמבטיה, למעשה כאשר אנחנו מדברים על עיצוב אמבטיה אנו מדברים על עיצוב אשר מותאם לשהות ארוכה ולכן עליו להיעשות בצורה נכונה, מקצועית ואיך אפשר לשכוח – מזמינה ונעימה.

 

לעיתים רק כשאנחנו מתחילים לשפץ, לחדש או לעצב את חלל האמבטיה מחדש אנחנו מבינים עד כמה החלל הזה הוא כל כך חשוב ואיך כל דבר קטן יכול לשנות הכל. עיצוב חדרי אמבטיה הוא מלאכת מחשבת של ממש וכך אנחנו אמורים להתייחס אליו. 

מה חשוב בעת עיצוב אמבטיה? מה הם הדברים שאנחנו צריכים להיזהר מהם ומעט נקודות למחשבה – הישארו איתנו!

 

לפני הכל: הגדירו לעצמכם תקציב מסודר!

אתם יכולים להסתכל בקטלוגים של חברות שונות, לקבל מעט השראה מן הרשתות החברתיות ולהבין מה הם הטרנדים העכשוויים. אך למעשה כל אלו לא יעזרו לכם יותר מדי אם הם לא בתקציב שלכם.

מה שאנחנו רואים בתמונה הוא לאו דווקא מה שאנחנו יכולים לעשות אצלנו, לכן נצטרך להכיר ולהבין את החלל – מה גודלו, מה הויז'ן שלנו ללוק הסופי שלו, מה הם הדברים שעליהם אנחנו לא מתפשרים בעיצוב האמבטיה ובטח לבטח מה הוא התקציב שלנו.

 

לאחר שתבינו מה הוא הסכום הסופי אותו תהיו מוכנים להשקיע בעיצוב חדר האמבטיה שלכם תהיו מוכנים לעבור לכל השלבים הבאים – תכנון מלא, רכישת רהיטים והזמנת בעל מקצוע.

אנו ממליצים לשבת מבעוד מועד עם בעל מקצוע עם התקציב הסופי אותו אתם מוכנים להשקיע על מנת לאמוד יחד מה הם הדברים אותם אתם יכולים לעשות במסגרת התקציב.

 

לפעמים כל מה שחסר הוא רק מעט צבע לאמבטיה

לעיתים, אנחנו מרגישים שמשהו חסר לנו ואנחנו לא יודעים מה. ברוב המקרים כל מה שהיה חסר לנו הוא מעט צבע לאמבטיה. בעזרת צבע נוכל למלא את החלל ואף לחדש את חדר האמבטיה עד למצב הדומה לשיפוץ מלא.

לא צריך לפרק אריחים, להחליף אמבטיה, ארונות ומיכל הדחה על מנת להרגיש מעט שינוי. לפעמים השינוי הקטן הוא גם השינוי הגדול.

 

עיצוב אישי: אל תתפשרו על האני מאמין שלכם

בסופו של יום אתם תפגשו את השירותים שלכם לישיבות ארוכות במהלך היום, לא מעצב הפנים או הקבלן. 

לכן, חשוב מאוד שתעצבו את המקלחת שלכם בהתאמה אישית לפי האני מאמין שלכם. אנו ממליצים לכם לשרטט (ליצירתיים שבינינו) או לרשום מה הם הדברים החשובים ביותר לכם בחלל, על מה אתם לא רוצים להתפשר ואיך אתם רואים את חדר האמבטיה שלכם בסוף השיפוץ.

 

לעשות זאת נכון: לעשות זאת עם בעל מקצוע

על מנת שתעשו את כל הדברים בצורה נכונה, אנו ממליצים לכם להיעזר בבעל מקצוע. בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין יוכל לעזור לכם להוציא את המחשבות שלכם למציאות ולהפוך את חלל האמבטיה לחלל מושלם.

כמו כן, ההיכרות שלו עם עולם הריהוט, הצבע ועולם עיצוב הפנים פותחים לו ים של אפשרויות, קשרים והנחות שאתם לא הייתם מגיעים בלעדיו – שווה!