עיצוב פנים לעשירון העליון או שזה רק נראה כך?

לא פעם כשאנחנו נכנסים למבנה מסוים, העיצוב שלו משדר לנו תחושה כאילו מדובר במבנה של העשירון העליון. עיצוב עשיר, מיוחד, עשיר שמכיל פריטים אשר בעלי אפיון עשיר, לא מדובר בעיצוב סטנדרטי, רגיל. עם זאת, לעיתים זה אמיתי ולעיתים זה רק נראה כך, אך למעשה, מדובר בסגנון וביכולת של המעצב להציג בפנינו עיצוב עשיר ומיוחד, בזמן שעל פניו מדובר בעיצוב סטנדרטי לגמרי. 

כל מעצב פנים עובד עם מה שיש לו, בין אם זה מבחינת השטח של המבנה, התכנון שלו, התקציב שעומד לרשותו וכמובן על פי הצרכים והרצונות של הלקוח אשר שכר את שירותיו. כל מעצב פנים, מביא לעבודה, בסופו של דבר, את אופי ומאפייני הסגנון שלו. לכן, אם נניח מעצב מסוים בוחר לקחת מבנה קיים או חדש, מבנה שהוא לא בהכרח מיועד לעשירון העליון, והוא מתבקש לעצב אותו באופן כזה שייראה עשיר ומיוחד, אז שהוא יקח את כל מה שעומד לרשותו וישתמש בזה, על מנת לעצב את המבנה בצורה כזו. 

לשמחתנו, אנחנו יכולים למצוא מעצב פנים בחיפה ובכל מקום אחר, שמתמחה ביכולת הזאת. מדובר בסגנון עיצוב אשר מתקשר באופן ישיר עם עיצוב מודרני, בדרך כלל זה גם יהיה עיצוב מינימליסטי, שימוש מועט בחומרים אך כל האמצעים וכל הפריטים בהם המעצב ישתמש, יהיו איכותיים, יהיו עשויים מחומר איכותי וטוב. בין אם זה ריהוט, בין אם זה חלונות, דלתות, ובין אם זה אמצעים ופריטים אחרים. 

חשוב לציין נקודה חשובה לפני שנמשיך, זה נכון לא רק לגבי מבני מגורים אלא לכל מקום. הרי אנחנו יכולים להיכנס למשרד, שעל פניו מבחוץ, ייראה לנו כמבנה סטנדרטי, אך מבפנים יהיה מעוצב כמשרד יוקרתי. אם עיצוב עשיר ויוקרתי נועד לספק איכות חיים גבוהה במבני מגורים, הרי שעיצוב כזה אמור לספק למשרדים ועסקים, משהו מעבר, הוא אמור לעזור לבית העסק לייצר לעצמו תדמית, מוניטין, הוא אמור לעזור להם למשוך לקוחות. 

עיצוב פנים

כיצד נראה עיצוב פנים לעשירון העליון

כל מעצב פנים בחיפה או בכלל, יודע שיש דבר כזה עיצוב פנים לעשירון העליון, זה מתבטא כמובן בחומרים ובאמצעים השונים בהם בוחרים להשתמש. בדרך כלל הם יהיו הרבה יותר יקרים מאשר פריטים ואמצעים בהם נהוג להשתמש בעיצוב סטנדרטי. מצד שני, כל מעצב פנים גם יודע, שאפשר לייצר מראה של עיצוב יוקרתי, גם במבנים שהם לא כאלה בהכרח, זה כמובן מוסיף נופך מיוחד למקום. 

זה יכול לבוא לידי ביטוי באמצעות שימוש נכון בפריטים וחומרים מסוימים, זה יכול לבוא לידי ביטוי בתכנון של המקום, וכן זה יכול לבוא לידי ביטוי באופי הפונקציונאלי של העיצוב בפרט והמבנה בכלל. כך גם מבנים לא "עשירים", זוכים לעיצוב עשיר מאוד.