על מעצבי הפנים והאדריכלים המובילים בעולם

חנויות או גלריות לעיצוב הבית הם קונספט חדש של מקומות לעיצוב שיצאו לשוק בשנים האחרונות. הרעיון מאחורי גלריות אלו הוא להביא את הטוב משני העולמות ללקוחות.
בית שיכול להיות מעוצב בצורה כזו שתהיה לו תחושה של חנות ולקוחות יכולים לקנות רהיטים ופריטי עיצוב אחרים ישירות מהגלריה שמדמה בית כלשהו.

עיצוב פנים מודרני

בעזרת מעצבי פנים נוכל להפוך את הבתים שלנו לחלל אסתטי ופונקציונלי כאחד. נוכל לקבל חלל המותאם אישית לאורח החיים ולצרכים שלנו.

מעצבים אינם מוגבלים רק לסגנון עיצוב מסוים אחד. הם מסוגלים להציע מגוון רחב של סגנונות, מעיצובים מינימליסטיים ועד לאלה עם אלמנטים מסורתיים יותר.
הם יוכלו להשתמש ביצירתיות ובמומחיות שלהם על מנת ליצור עיצוב פנים המתאים לחלוטין לצרכים שלכם גלריה לעיצוב הבית היא פתרון מושלם עבור אותם מעצבי פנים כי הם נחשפים לרעיונות חדשים וגם למוצרים שיכולים להתאים לחלל של הלקוחות שלהם בצורה מושלמת.

מעצבי הפנים המובילים בעולם

עיצוב פנים הוא מקצוע בו מעצב הפנים מתכנן, חוקר, מתאם ומנהל פרויקטים מסוג זה. המעצב עשוי לעבוד באופן עצמאי או כחלק מצוות.

מעצבי הפנים המובילים בעולם הם:

אקילה קסטיליוני

אקילה קסטיליוני היה אדריכל, מעצב ומעצב תעשייתי איטלקי. הוא ידוע בעיקר כמעצב של קולקציית הרהיטים האייקונית של Knoll. אקילה קסטיליוני נולד במילאנו ב-15 בנובמבר 1918. הוא למד באוניברסיטת Politecnico di Milano, שם סיים את לימודיו ב-1942 עם תואר באדריכלות והנדסה. הוא החל את דרכו כאדריכל אך עבר במהרה לעיצוב לאחר מלחמת העולם השנייה כשהחל לעבוד בחברה של אביו, Cassina SpA, שם עיצב מוצרי רהיטים ותאורה ב-1952 הקים סטודיו לעיצוב משלו, שנודע בעולם בשם Alessi. Aquila Castiglioni ידוע בעיקר בזכות עיצוב קולקציית הרהיטים האייקונית של Knoll.

פיליפ סטארק

פיליפ סטארק הוא מעצב צרפתי שעוסק בעיצוב רהיטים וחפצים ב-30 השנים האחרונות. הוא גם בעל מסעדה, מעצב פנים ומעצב אדריכלות.

הוא עיצב יותר מ-1000 מוצרים שנמכרו ביותר מ-100 מדינות. עבודתו נעה בין מלונות יוקרה יוקרתיים לפריטים זולים בשוק ההמוני.

עבודתו ידועה בדגש שלה על אסתטיקה מודרנית עם עין לפרטים. הוא זכה בפרסים רבים כולל שלושה פרסי קומפאסו ד'אורו יוקרתיים ושתי מדליות זהב מהפורום הבינלאומי לעיצוב בטוקיו.

אטורה סוטטאס

אטורה סוטטאס היה אדריכל, מעצב, אמן ומעצב תעשייתי איטלקי. הוא נחשב לאחת הדמויות החשובות בעיצוב המאה ה-20.

Sottsass נולד במילאנו ב-2 בנובמבר 1917. הוא למד אדריכלות באוניברסיטת Politecnico di Milano, אך הוא מעולם לא סיים את לימודיו כי הוא עזב את איטליה במהלך מלחמת העולם השנייה ולא חזר.

הוא ידוע בעיקר בזכות עבודתו עם Memphis Group שהפכה פופולרית בשנות ה-80 והייתה לה השפעה עמוקה על היסטוריית העיצוב.